Ahşap Şezlong Modelleri - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Şezlong Ahşap Şezlong Modelleri

 • Ahşap Şezlong Modelleri

  Yazın keyfini çıkarmak, deniz ve havuz kenarında konforlu bir şekilde rahatlamak istiyorsanız ve uzun yıllar kullanmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz…

  Ahşap şezlonglarımız kendi üretimimiz olup tercihinize göre yapılmaktadır. Şezlong minder ve modellerimizde su geçirmez ve leke tutmayan kumaş yanı sıra müşterilerimizin talebine göre belirlediği kumaşlarda da minderler yapılmaktadır.

  Ahşap şezlonglarımız da kullanılan ağaç türlerimiz: Çam ağacı, Kayın Ağacı, dayanıklı ve uzun ömürlü İriko Ağacıdır.

  Ahşap şezlonglarımız da talebinize göre tekerlek kullanılır, baş kısmı kalkar.
  Avrupa standartlarında uzun ömürlü kullanabilmeniz için özel boya ve cila kullanılmaktadır.

  Ahşap şezlonglarımız deniz, havuz kenarı, spa salonları, sauna, masaj salonları vb ortamların için özel olarak üretilmektedir.

  ahşap şezlong imalatı, ahşap şezlong

   


   

   

   

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim
mersin escort