Bursa'nın İnegölde Umrecilerden 29 Tekerlekli Sandalye - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Diger Konular Bursa’nın İnegölde Umrecilerden 29 Tekerlekli Sandalye

 • Bursa’nın İnegöl ilçesinde 29 Tekerlekli Sandalye Umrecilerden
  Bursa’nın İnegöl ilçesinde hac ve umre organizasyonları yapan Ekmel Tour, İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği’ne (İZED) 29 adet tekerlekli sandalye hibe etti.
  Dernek binası önünde düzenlenen törende konuşan Ekmel Tour Genel Koordinatörü Ercan Baş, “16 Kasım 2011 tarihinde
  İZED’e tekerlekli sandalye bağışlayacağımıza dair sözleşme imzalamıştık.
  İnegöl’den kaç tane umreci katılırsa, o sayı kadar tekerlekli sandalye bağışlayacağımızı duyurduk.
  İnegöl’den 29 kişi umreye gitmek üzere kayıt oldu.
  Biz de daha önce verdiğimiz sözü tutarak, İZED’e 29 sandalyeyi teslim ediyoruz. Bize sandalye alımında destek veren Şebnem Medikal’e teşekkür ediyorum” dedi. Hac ve umre sektöründeki 44 yıllık tecrübelerini, kurumsal olarak Ekmel Tour adına 16 yıldır devam ettirirken, 2007 yılından bu yana ise İnegöl’de faaliyet gösterdiklerini ifade eden Ercan Baş, “İnegöl’ümüzden her yıl ortalama olarak umre sezonunda bin ile bin 200 umre adayı çıkmaktadır. Bunların yüzde 60’lık bölümü Diyanet İşleri Başkanlığı ile yüzde 40’lık kısmı ise çeşitli seyahat acenteleri ile umreye gidiyor” diye konuştu. İZED Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Dinç ise, derneğe 29 adet tekerlekli sandalye bağışlayan Ekmel Tour yetkililerine teşekkür etti.

  tekerlekli-sandalye1

  İletişim:
  Medikal Blok Medikal
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  İletişim : 0216 405 28 28 – 0216 405 28 29 – 0216 349 80 80
  Fax : 0216 405 28 30
  Mobil : 0532 377 93 07 – 0530 286 53 43
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com
  www.medikalblog.net

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim
mersin escort