Horlama hastalık belirtisi olabilir - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Hastalıklar Horlama hastalık belirtisi olabilir

 • Horlama hastalık belirtisi olabilir
  Medical Park Ordu Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve Uyku Laboratuvarı Sorumlu Hekimi Dr. Osman El Jundi, toplumda horlama olarak bilinen uyku apnesinin ciddi sağlık problemlerine yol açabileceğine dikkat çekerek, uyku bozukluğu ve horlama şikayeti olanları uyardı.
  Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve Uyku Laboratuvarı Sorumlu Hekimi
  Dr. Osman El Jundi, Türk toplumunda erişkin insanların yüzde 30-40’ında görülen horlamanın sanıldığı kadar masum olmadığını söyledi. Horlamayı sadece uykuda çıkarılan gürültü değil, bazen yaşamı tehdit eden bir
  hastalığın habercisi olabileceğine dikkat çekti.
  Uyku apnesinin uyku esnasında 10 saniyeden fazla süren
  nefes durması olduğunu belirten
  Dr. Osman El Jundi, buna bağlı olarak kandaki oksijenin düştüğünü, oksijensiz kalan beynin gece boyunca sık sık uyanmaya, uykunun bölünmesine neden olduğunu ifade ederek, Geceleri uyku kalitesi düşük olan kişi gündüzleri isteği dışında uyuklayacağı için kişide performans düşüklüğü olur.
  Bunun sonucunda da istenmeyen olaylar meydana gelebilir.
  Buna en çarpıcı örnek, uyku bozukluğu olan bir kişinin uykusunu almadan direksiyon başına geçmesi kaza yapma riskini arttırır.
  Bunun dışında şeker (diyabet) hastalığı, kan basıncı yüksekliği, çeşitli kalp hastalıkları ile akciğer hastalıklarının şiddetini arttırabilir.
  Kaynak : Flashhaber

  İletişim:
  Medikal Blok Medikal
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  İletişim : 0216 405 28 28 – 0216 405 28 29 – 0216 349 80 80
  Fax : 0216 405 28 30
  Mobil : 0532 377 93 07 – 0530 286 53 43
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com
  www.medikalblog.net

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim
mersin escort