İlk Yardım Çantası (Alüminyum) - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa ilk yardım malzemeleri İlk Yardım Çantası (Alüminyum)

 • İlk Yardım Çantaları İletişim : 0216 405 28 28
  İlk Yardım Çantası (Alüminyum)

  Ambülans, Hastane, Tıp merkezlerinde
  hassas medikal ürünler için kullanıma uygun kilitli çanta.
  Alüminyum ilk yardım çantaları 

  metal-ilk-yardim-cantasi

  20-32-6 cm
  29-43-12 cm
  33-46-16 cm
  Ebatlarında Çantalar.

  ilk-yardim-cantasi-aluminyum

  İlk Yardım Çantası Akordiyon 30-45-23 cm

  Ambülansta bulunması gereken ilk yardım malzemeleri

  Standart ilk yardım çantası, Temel tıbbi malzeme çantası, Sabit tansiyon aleti, Portatif tansiyon aleti, Respiratör, Resüsitör, Monitör, Defibrilatör, Pulse Oksimetre Portatif Oksijen ünitesi, Portatif Vakum aspiratörü, Sabit oksijen emiş sistemi, Endotrakeal Entübasyon seti, Ana sedye, Kombinasyon sedye, Faraş sedye, Vakumlu sedye, K.B.D kurtarma yeleği, Traksiyon atel seti, Şişme atel seti, Servical boyunluk seti

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim