Tespit ve Öneriler Defteri - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Diger Konular Tespit ve Öneriler Defteri

 • İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tespit ve Öneriler Defteri
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca çıkarılan ve 27 Kasım 2010 tarih ve 27768 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği
  Madde 5 – (6) hükümleri doğrultusunda hazırlanmıştır. İşyeri hekimi veya iş güvenliği uzmanının; onaylı deftere iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin yazacağı tedbir ve önerilerin yerine getirilmesinden ve defterin imzalanması ve düzenli tutulmasından işveren veya işveren vekili sorumludur.
  Onaylı defter; seri numaralı ve kendinden kopyalı olacak ve Genel Müdürlüğe,
  işyerinin bağlı olduğu Bakanlığın ilgili bölge müdürlüğüne veya notere her sayfası onaylattırılacaktır.
  Defterin aslı işveren, suretleri ise işyeri hekimi veya iş güvenliği uzmanı tarafından muhafaza edilir. Bu defterin, istenmesi halinde, iş müfettişlerine gösterilmesi zorunludur.
  Defter Özellikleri;
  Uzun süreli kullanıma uygun kalın kapaklı,Otokopili (50×3) 150 yapraklı,
  İşverence saklanmak üzere defterde kalacak sayfa 1.hamur kağıt ve beyaz renkli, İş güvenliği uzmanında ve işyeri hekiminde kalacak sayfalar renkli ve yırtmaçlı olup İşverenlerin yükümlülükleri ile iş güvenliği uzmanının ve işyeri hekiminin görevlerini içeren yasal mevzuat bilgilerini içermektedir.
  omronmedikal tarafından yönetmelik hükümleri doğrultusunda hazırlanmış olan İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tespit ve Öneriler Defteri’ ücreti 40 TL’dır.
  Yurdun her yerine teslimatta kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.
  Defterden en az iki adet sipariş verilmesi durumunda
  ‘İş Güvenliği ve Risk Değerlendirme Uygulamaları“ kitabı hediye edilmektedir.

  İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tespit ve Öneriler Defteri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca çıkarılan ve 27 Kasım 2010 tarih ve 27768 sayılıResmî Gazete’de yayımlanan İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri YönetmeliğiMadde 5 – (6) hükümleri doğrultusunda hazırlanmıştır.İşyeri hekimi veya iş güvenliği uzmanının;onaylı deftere iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin yazacağı tedbir ve önerilerin yerine getirilmesinden ve defterin imzalanması ve düzenli tutulmasından işveren veya işveren vekili sorumludur. Onaylı defter; seri numaralı ve kendinden kopyalı olacak ve Genel Müdürlüğe, işyerinin bağlı olduğu Bakanlığın ilgili bölge müdürlüğüne veya notere her sayfası onaylattırılacaktır. Defterin aslı işveren, suretleri ise işyeri hekimi veya iş güvenliği uzmanı tarafından muhafaza edilir. Bu defterin, istenmesi halinde, iş müfettişlerine gösterilmesi zorunludur.  Defter Özellikleri; Uzun süreli kullanıma uygun kalın kapaklı, Otokopili (50×3) 150 yapraklı, İşverence saklanmak üzere defterde kalacak sayfa 1.hamur kağıt ve beyaz renkli, İş güvenliği uzmanında ve işyeri hekiminde kalacak sayfalar renkli ve yırtmaçlı olup İşverenlerin yükümlülükleri ile iş güvenliği uzmanının ve işyeri hekiminin görevlerini içeren yasal mevzuat bilgilerini içermektedir. omronmedikal tarafından yönetmelik hükümleri doğrultusunda hazırlanmış olan İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tespit ve Öneriler Defteri’ ücreti 40 TL’dır. Yurdun her yerine teslimatta kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Defterden en az iki adet sipariş verilmesi durumunda İş Güvenliği ve Risk Değerlendirme Uygulamaları  kitabı hediye edilmektedir.

  tutulmasi-zorunluluk-olan-defter-500x500

  http://medikalsatisnoktasi.com/is-sagligi-ve-guvenligine-iliskin-tespit-ve-oneriler-defteri-1166?keyword=i%C5%9F%20g%C3%BCvenli%C4%9Fi

  İletişim:
  Medikal Blok Medikal
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  İletişim : 0216 405 28 28 – 0216 405 28 29 – 0216 349 80 80
  Fax : 0216 405 28 30
  Mobil : 0532 377 93 07 – 0530 286 53 43
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com
  www.medikalblog.net

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim
mersin escort