Anasayfa Kiralık Medikal Ürünler Kiralık Medikal Ürünler

 • Kiralık Medikal Ürünler ve Medikal Malzemeler
  Film Çekimlerine ve Setlerine

  Ev kullanıcıları, Hastalar, Dizi, Sinema filmi, Ajans, Prodüksiyon, Film setlerin’de
  Hastane veya Poliklinik çekimlerinde kullanılmak üzere Acil servis ürünleri, Ameliyathane ürünleri, Yoğun bakım ürünleri, Ameliyat masası, Muayene masası, Hasta başı monitörü, Oksijen tüpü, İlk yardım malzemeleri, Ortopedik ürünler,  Hasta yatağı, Hasta karyolası, Aile hekimliği ürünleri, Oksijen konsantratörü, Tekerleklli sandalye, Paravan, Eskoba, Tansiyon aleti, Akülü tekerlekli sandalye, Serum askılığı, Sedye, Cilt bakım koltuğu, Aspeed Aspiratör cihazları kiralık verilir.
  Otel ve Motel müşterilerine, Seyahat acentaları için Yurt dışından gelen yaşlı ve hareket kabiliyetini yitirmiş insanlara tekerlekli sandalye, Akülü tekerlekli sandalye, Hasta yatağı veya Hasta karyolaları kiralık olarak verilebilir.

  Seyahat acentaları  ve Reklam film çekimlerine medikal ürünler.
  Ameliyathane ürünleri, Yoğun bakım ürünleri, Ameliyat masası, Muayene masası, Hasta başı monitörü, Oksijen tüpü, İlk yardım malzemeleri, Ortopedik ürünler, Hasta yatağı, Hasta karyolası,
  Aile hekimliği ürünleri, Oksijen konsantratörü, Tekerlekli sandalye, Paravan, Eskoba, Tansiyon aleti, Akülü tekerlekli sandalye, Serum askılığı, Aspiratör cihazları kiralık verilir.

  kiralık hasta karyolası, kiralık tekerlekli sandalye, 2 el medikal malzeme,
  kiralık medikal ürünler istanbul, kiralık oksijen konsantratörü,
  kiralık medikal ürünler kadıköy, kiralık medikal ürünler bakırköy,
  kiralık medikal ürünler göztepe, kiralık medikal ürünler avrupa yakası,
  kiralık medikal ürünler anadolu yakası

  Not : Kiralanan ürünler süresi bittikten sonra
  Actosept ile dezenfekte edilmektedir.

  aile_hekimligi_urunleri

  tekerlekli_sandalye_modelleri

  medikal-urunler

   

  İletişim:
  Medikal Blok Medikal
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  İletişim : 0216 405 25 25 – 0216 405 25 45 – 0216 349 80 80
  Fax : 0216 405 28 30
  Mobil : 0532 377 93 07 – 0530 286 53 43
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com
  www.medikalblog.net

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın