Masaj Koltuğu - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Masaj Koltuğu Masaj Koltuğu

 • Lüx Masaj Koltuğu A12 Q
  – Haizel MC1200Q masaj koltuğu yukarı aşağı hareket edebilen 4 adet ses geçirmez akıllı masaj mekanizması ile donatılmıştır. Shiatsu, yoğurma, vurma, baskı, senkronize vurma ve yoğurma ve titreşim olmak üzere 6 farklı masaj yöntemi mevcuttur.
  Bu yöntemler senkronize veya sırayla uygulanmak suretiyle rahatlatma, sağlıklı yaşam, fiziksel terapi, yorgunluk giderme ve canlandırma gibi insana özgü otomatik masaj metotları oluşturulmuştur.
  – Sırt dayama, ayak ve baldır bölümleri sizin isteğinize göre elektrikli olarak ayarlanabilir.
  Otomatik olarak vücudunuzun üst kısmını ve omuzlarınızı tarayarak size en uygun masaj konumunu belirler.
  – Üst vücut masajı olarak boyun, omuzlar ve sırt olmak üzere 3 adet otomatik program mevcuttur.
  – Manuel kullanımda vücudunuzun üst kısmında belirlediğiniz bölgeye istediğiniz tarzda 5 kademeli masaj şiddetinden herhangi birini seçerek masaj yaptırabilirsiniz.
  Vurma, çırpma veya shiatsu masajlarından herhangi birini uygularken masaj kollarının genişliğini 3 kademeli dar, orta veya geniş olarak ayarlayabilirsiniz.
  – Ayrıca masaj kollarını istediğiniz bölgeye milimetrik olarak getirerek seçtiğiniz masajı uygulayabilirsiniz.
  Alt vücut masajı ise tam 69 adet hava yastığı ile uygulanmaktadır.
  Kollara uygulanan masaj Türkiye’de ilk ve tektir.
  – Titreşim masajı sırtta, kalçada ve ayaklarda 3 kademeli olarak ayarlanabilir.
  Üzerinde bulunan müzik sistemi ile dilediğiniz müziğin eşliğinde masaj alabilirsiniz.
  – Senkronize müzik masajı sırt bölgesi masajı şiddeti ve hızı yüksek frekanstaki müziğe kalçalardaki titreşim orta frekanstaki müziğe baldır ve ayaktaki titreşim düşük frekanstaki müziğe duyarlı olarak senkronize bir şekilde hareket eder.
  Baldır ve sırt masaj bölümleri elektrikli olarak istenilen şekilde ayarlanabilir ve masaj programı bitiminde otomatik olarak ilk oturma pozisyonunu alır.
  – Üzerine yerleştirilmiş olan yeşim taşlı termal terapi aparatı, dijital ekran kumandası, mp3 çalar, kulaklık ve sehpasıyla sağlıklı yaşam ve lüksü bir araya getiren özel bir modeldir.
  Kod 128800 
  İletişim:
  Medikal Blok Medikal
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  İletişim : 0216 405 28 28 – 0216 405 28 29 – 0216 349 80 80
  Fax : 0216 405 28 30
  Mobil : 0532 377 93 07 – 0530 286 53 43
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim