Anasayfa Diger Konular İkinci El Muayene Odası Malzemeleri

 • İkinci El Muayene Odası Malzemeleri
  Kliniğimizde mevcut bulunan tüm malzemeleri, cihaz ve klinik eşyalarını yeni sağlık merkezi isteyen arkadaşlara uygun bir fiyatla vermek isteriz. Malzemeler bir yıl kullanılmış olup iyi muhafaza edilmiştir, yeni bir iş yeri açmanın maliyetleri düşünülürse, fiyatlar uygun olacaktır, yerinizi tuttuktan sonra, yerleşip direk hasta alacak şekilde malzemeleri kullanabilirsiniz.

  Ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok
  No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  Medikal Telefon : 0216 349 80 80 – 0216 405 28 28 PBX
  Acil Mobil : 0530 286 53 43
  E-mail: omronmedikal.net@gmail.com

  Doktor ve Hekim Odası
  dogal-sifa-10

  Sağlık Çalışanı Masası

  dogal-sifa-9

  Hasta Muayene Masaları

  dogal-sifa-4

  Hasta Karşılama Bankosu

  dogal-sifa-5

  dogal-sifa-11
  dogal-sifa-7
  Medikal Malzeme Dolabı
  dogal-sifa
  dogal-sifa-1

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın