Parapodyum Combo - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Parapodyum Cihazı Parapodyum Combo

 • Parapodyum Combo Cihazı ve Ortopedik Ürünler
  Spesifik olarak Serebral Palsili Çocuklar için geliştirilmiş ve 2005 yılında dünyada CP ekipman pazarına verilmiş bir üründür.
  Özellikle agır Serebral palsili ve üst gövde kontrolu olmayan çocuklarda hem ayakta dik pozisyonlama cihazı olarak (Standing Table ) hemde yürüme egzersizleri (gait trainer) yapabileceğiniz bir üründür.
  Ayakta dik durma esnasında önüne masa ilave edilebilinir ve tekerlekli olduğu için her zeminde ve her türlü ortamda kullanılır.
  Yürüme egzersizleri yapacağınız zaman alt tablayı değiştirerek yürüme parçasını sisteme ilave eder ve çocuğun ayakta dik olarak ve ayrıca bacaklarının çaprazlaşmasını önleyerek istediğiniz ağırlıkta bacaklarına kendi kuvvetini verdirerek yürüme çalışmaları yapabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz büyüdükçe PARAPODYUM COMBO da onunla birlikte büyür.
  Üzerinde 19 noktadan ayar mekanizması vardır ve onlara sipariş bir elbise gibi uyar, bu sayede almış olduğunuz bir PARAPODYUM COMBO yu 7 ila 10 sene arasında kullanabilirsiniz.

  Parapodyum combo size

  100 cm

  125 cm

  150 cm

  180 cm

  200 cm

  ayakta_durma_cihazi

  paramobil_cihazi

  İletişim:
  Medikal Blok Medikal
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  İletişim : 0216 405 28 28 – 0216 405 28 29 – 0216 349 80 80
  Fax : 0216 405 28 30
  Mobil : 0532 377 93 07 – 0530 286 53 43
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com
  www.medikalblog.net

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim
mersin escort