Şeker Ölçüm Cihazları - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Şeker Ölçüm Cihazları Şeker Ölçüm Cihazları

 • Şeker Ölçüm Cihazları – Accu-Chek Performa Nano
  Şeker ölçüm cihazı Alırken Dikkat Edilecek Temel Hususlar
  Not: Piyasada Kodlama gerektirmeyen şeker ölçüm cihazlarıda mevcuttur.
  Kodlama ile ilgili kısmın haricindeki öneriler bu tip cihazlar içinde geçerlidir.
  Şeker ölçüm cihazları’nın sağlık için kullanımı söz konusu olduğundan konusunda tecrübeli uzman satıcı veya üreticiden almamız gerekli; özellikle şeker ölçüm cihazı’nın; satın aldıktan sonra güvenilir olabilmesi için; her yeni şeker ölçüm stribi kutusu açtığınızda, şeker ölçüm cihazının pili değiştirildikten sonra, şeker ölçüm cihazı ölçüm penceresini temizledikten sonra, kan şekeri ölçümünüzde kuşkuya düşme gibi durumlarda doğru ölçüm kontrolünü (izlenebilirlik, validasyon, kalibrasyon) yaptırmanız veya şeker ölçüm cihazları için özel olarak hazırlanmış kontrol sıvısını talimatlara uygun şekilde kullanıp doğru ölçüm kontrolü yapılması gerektiğinden sürekli kontrol sıvısı sağlayabileceğiniz marka ve model seçmelisiniz. şeker ölçüm cihazları’nın kendisiyle uyumlu, şeker ölçüm stribi Kodlama çipi, delici kalem ve lanset ile kullanımı gerektiğinden sürekli kendisiyle uyumlu şeker ölçüm stribi sağlayabileceğiniz marka ve model seçmelisiniz. şeker ölçüm cihazı ile uyumlu şeker ölçüm stribi ihtiyacımız olduğunda paketi yıpranmamış sağlam, cilt temasından olumsuz yönde etkilenmeyen, alınacak tam kan örneğini kolayca emebilen, Şeker ölçüm cihazına kolayca yerleştirilebilen ve kullanım ömrü bitmemiş
  Şeker ölçüm stribi alınmalıdır.
  Şeker ölçüm cihazı en az miktarda (2-5) mikro litre ortalama kan ile ölçüm yapabilmeli, kan yeterli olmadığı taktirde ikinci kez kan ilavesi yapılabilmeli, yeni Şeker ölçüm stribi gerektirmemeli ve kan şekeri ölçümü sırasında Şeker ölçüm stribine damlatılan kanın silinmesine gerek duyulmamalıdır.

  Accu-Chek Performa Nano

  Accu-Chek Cihaz 30 tl + kdv
  Kalem cihazın içinde hediye
  50 adet strip 40 tl + kdv
  100 adet iğne 8 tl + kdv

  Strip Son Kullanma Tarihi
  2017 6 AY
  accu-chek-seker-olcum-performa-nano-fiyatlari

  İletişim:
  Medikal Blok Medikal
  Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
  Kadıköy – İSTANBUL
  İletişim : 0216 405 28 28 – 0216 405 28 29 – 0216 349 80 80
  Fax : 0216 405 28 30
  Mobil : 0530 286 53 43
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com
  www.medikalblog.net

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim

Şişli escort