Sgk Hasta Bezi - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Hasta Bezleri Sgk Hasta Bezi

 • Sgk bez parası ödemeleri

  Yeni hayata geçen medüla sistemi ile beraber artık hastalar para ödemeden hasta alt bezlerini medikal firmalardan ücretsiz olarak temin edecekler.

  Sgk Hasta Bezi

  SGK Kurum hasta alt bezi ödemesi birim adet fiyatı : 0.90 tl + % 18 kdv

  Sağlık bakanlığı medula sistemi ile hastanın alt bezinin ödemesini artık hastalar değil medikal ( medüla sistemine kayıtlı olan ) firmalar tarafından gerek fark almadan gerekse kullandığı ürüne bağlı küçük farklarla hastalara ücretsiz hasta bezi teminini gerçekleştirecektir.

  Hastaların aylık 120 adet, 2 aylık 240 adet olarak hasta bezi reçete edilmektedir.

  Hastalarımız rapor ve reçete örneklerini ücretsiz olarak firmamızdan temin edebilmektedir.

  Raporlarınız sisteme kayıt yapıldıktan sonra aylık veya 2 aylık olarak adrese servis yapılmaktadır.

  Sgk sut ödeme listesi için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

  20170325-51 medikal-sut-fiyatlari

  Hastaların ve hasta yakınlarının en çok sordukları sorular arasında hasta bezi sgk, sgk hasta bezi ödemesi.

  Hastaların Hasta bezini sgk kurumundan ücretsiz olarak temin edebilmeleri için yapması gerekenler.
  Hasta yatalak ve yürüyemeyecek durumda ise alo evde bakım hizmetini arayarak evinize ücretsiz olarak Sağlık heyeti çağıra bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden 444 38 33 nolu numaradan arayarak yardım isteyebilirsiniz

  İkinci yöntem ise Türkiyedeki herhangi bir devlet hastanesinden üroloji yada nöroloji doktorlarından alacağınız rapor ve reçetedir.

  Bağlı bulunduğunuz aile hekimleri ise size bu konuda yardımcı ola bilirler fakat aile hekimleri hasta bezi raporu vermeye yetkili değildirler.

  Hasta bezi rapor ve reçete alındıktan sonra hasta bezi yardımı için mutlaka medikal sektöründen veyahut ta bu işi internet üzerinden satış yapan yerlerden tedarik edebilirsiniz.
  Market ve süpermarketlerden alacağınız fiş ve faturalar sgk geri ödeme kapsamına girmez.

  Hasta bezi parasına almak için kesilen fatura sgk tarafından onaylanmış  MEDİKAL FİRMADAN alınmalı ve bez mutlaka sgk kapsamında geri ödemesi olmalıdır.

   

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim

Şişli escort