Ortopedi Ürünleri - Medikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, MedikalblogMedikal Malzeme, Tıbbi Cihaz, Medikalblog

Anasayfa Ortopedik Ürünler Ortopedi Ürünleri

 • Ortopedi ürünleri ve medikal ürünler istanbul içi kapıya teslim edilir.
  Ortopedi ürünleri İstanbul Kamburluk Korsesi (Posturex)
  – Duruş bozukluklarının düzeltilmesine ve vücudun dik durmasına yardımcı olur.
  – Bel çevresindeki kemer, yanlış durma pozisyonlarında uyarıcı etki yapar.
  Ölçüm tablosu Bel çevresi (cm) Korse,
  No 60-70 S (1)
  70-85 M (2)
  85-100 L (3)
  100-115 XL (4)
  115-130 XXL (5)
  Ürün kodu : 138

  Genel Ortopedi Ürünleri Temin Edebileceğiniz Adresimiz.

  Ortopedi Ürünleri Satış Merkezi 

  neopren bel desteği, abdominal karın korsesi, lumbosacral korse, dorso lumbar korse, lumbosakral bel korsesi, flex hiperekstansiyon korsesi, hiperekstansiyon korsesi, sırt korsesi, disc bel korsesi, plus bel korsesi, basic bel korsesi, elektronik dik duruş desteği, manyetik bel korsesi, manyetik sırt korsesi, elastik yün korse, yün korse, fıtık bağı çiftli inguinal, fıtık korsesi, postural dik duruş korsesi, postural dik duruş korsesi, manyetik sırt korsesi, ortopedik bel yastığı, ayak bileklikleri, bel ve sırt korseleri, boyunluklar, dirseklikler, dizlikler, el ve bilek destekleri, göğüs korseleri, hallux valgus, kalça ve bacak ortezleri, omuz ve kol destekleri, ortopedik yastıklar, tabanlıklar, yürümeye yardımcı ürünler, tuvalet yükselticiler, elastik ayak bilekliği, örgü ayak bilekliği, aşil tendonu ayak bilekliği, fonksiyonel ayak bilekliği, menteşeli walker, walker boot, walker yürüyüş cihazı, topaz çene askısı, philadelphia servikal ortez, philadelphia ortez, philadelphia boyunluk, sünger boyunluk, cervical boyunluk, epikondilit bandı, silikon pedli örme dirseklik, açı ayarlı dirseklik dirsek ortezi, açı ayarlı dirseklik, epikondilit destekli dirseklik, universal dirseklik, patella tendon desteği dizlik, patella silikon pedli örme dizlik, patella destekli dizlik, açı ayarlı dizlik, kısa çelik balenli dizlik, knee brace, açı ayarlı diz ortezi, osteoartroz için fonksiyonel diz ortezi, varus valgus için 4 noktalı dizlik, ekstansiyon ayarlı diz ortezi, açı ayarlı diz ortezi, elastik yün dizlik, neopren üst baldırlık, açı ayarlı fleksiyon ve ekstensiyon dizlik, çapraz bantlı ligament dizlik, ligament dizlik, menteşeli dizlik, patella dizlik, ligament destekli dizlik, post-operatif mafsallı dizlik, neopren dizlik, başparmak desteği, el bileği splinti, başparmak destekli statik el bilek splinti, active – statik el bileği splinti, başparmak abdüksiyon ortezi, immobil statik el bileği splinti, statik el bileği splinti, statik parmak splinti, el bilek ateli, baş parmak tespitli el bilek ateli, göğüs korsesi, hallux valgus gece ateli, kalça rotasyon bandajı, fonksiyonel kalça rom ortezi, şişirilebilir omuz yastığı, omuz stabilizasyon ortezi, omuz bandajı, korse

  kamburluk_korsesi

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış,
  Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda,
  “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”.
  İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir.
  Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için;
  Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür,
  Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden,
  sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  İletişim bilgilerimiz:
  Medikalblok Medikal ltd.şti.
  Osmanağa Mah Rıhtım Cad Reşitefendi Sok No : 45 Kadıköy
  Mail : omronmedikal.net@gmail.com
  Tel : 0216 4052828 – 02163498080
  Mobil : 05323779307 – 05302865343

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır.
  Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz.
  Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir.
  Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz.
  iade ve değişim için bizimle iletişime geçin.
  İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Medikal Blog Whatsap Medikal Blog Whatsap

  Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir.
  Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir.
  Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır.
  Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

  Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, “Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur”. İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.

  Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize Yazın

 Medical ürünler iletişim